Nové Mitsubishi L200 se ukáže na začátku listopadu

Když se v našich končinách řekne “dělník” nebo “pick-up”, většině motoristických fanoušků musí vytanout na mysli Mitsubishi L200. Legenda, která se prodává již 40 let, přijde brzy v novém provedení. Premiéra v pořadí již šesté generace proběhne 9. listopadu.

Zatím toho o ní mnoho nevíme. Novou generaci vozu, který se na některých trzích prodává pod názvem Triton, zatím známe pouze z prvního oficiálního snímku. Jak to tak bývá, ten toho více zakrývá, než odhaluje. A v tomto případě jde o stylové zakrytí zvířeným prachem pouště, jíž se japonský offroad probíjí. Jistotou je tak klasický profil vozu i velmi futuristická maska. Ta jen dokládá příbuznost s dalšími modely v portfoliu Mitsubishi.

Mitsubishi L200 (2019), foto: Mitsubishi

Mitsubishi L200 (2019), foto: Mitsubishi

I v nová generace Mitsubishi L200 hodlá sázet na spojení užitných vlastností, schopností mimo zpevněné cesty a na poměry třídy nadstandardního jízdního komfortu. Tisková zpráva zároveň hovoří o náročném testování, které mělo vést k ještě větší odolnosti, funkčnosti, výkonu, bezpečnosti a životnosti. Ale víte, jak to s tiskovými zprávami bývá… Faktem je, že minimálně životnost vždy bývala silnou stránkou tohoto pick-upu. Právě ona byla základním kamenem k prodejním úspěchům, kterých značka s tímto modelem dosáhla. Od roku 1978 si Mitsubishi L200 nebo Triton koupilo více než 4,7 milionu zákazníků po celém světě. Nová generace jistě přivábí další.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close