Nová Škoda Kamiq se vám představuje (a stojí za to)

Česká republika má vcelku bohatou historii v oblasti výroby automobilů. Dříve značnou část trhu zastávaly značky jako Tatra, Praga nebo Aero, postupem času se ovšem naprostou jedničkou stala mladoboleslavská Škoda Auto. Tu před několika lety spolkl německý koncern Volkswagen, což rozvoji značky jako takové jedině prospělo. Nyní se Škoda představuje tuzemským i zahraničním zákazníkům s novým modelem Kamiq, který si už na první pohled určitě zamilujete. A ani na pohled druhý názor nezměníte, to nám věřte!

Přednosti nového modelu Škoda Kamiq

Škoda Kamiq je historicky prvním crossoverem dané značky, který navíc dokonale kombinuje SUV a praktický, městský vůz. Exteriéru bezpochyby vévodí hlavně dynamické tvary, BI-led hlavní světlomety a ostré hrany. Rodinný automobil je navíc plný jedinečných vlastností Simply Clever, které usnadňují každodenní život potenciálních uživatelů. Ani z hlediska interiéru vozidla Škoda Kamiq rozhodně nebudete zoufat. Bezprostředně po navštívení vnitřního prostoru pro řidiče zjistíte, že díky výšce máte perfektní výhled před sebe.

Dále vás určitě upoutají také další doplňky, které jsou k dostání již v základní výbavě:

  • elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka
  • devět airbagů včetně proaktivní ochrany cestujících
  • Front Assist s prediktivní ochranou chodců
  • asistent udržování jiždního pruhu
  • bederní opěrky
  • klimatizace
  • infotainment Swing a další

Kolik si na pořízení Škody Kamiq musíte připravit?

Pokud vás informace o novém vozidle z dílen „Škodovky“ zaujaly, bezpochyby také uvítáte také cenový odhad. Ten samozřejmě podléhá typu výbavy a motorizace. Pořizovací cena nové Škody Kamiq v základním výbavovém stupni Ambition a motorem 1.0 TSI o výkonu 70 kW startuje ve vybraných prodejnách na částce 379 900 Kč. No řekněte sami, s ohledem na všechny zmíněné benefity se tato investice skutečně vyplatí, nebo se snad mýlíme?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close