Nová Škoda Fabia se ukáže v Ženevě

Naše mladoboleslavská automobilka přišla minulý týden s informací i premiéře svého faceliftovaného malého hatchbacku. Nová Škoda Fabia se poprvé představí na mezinárodním autosalonu v Ženevě 2018. Kromě omlazeného designu se můžeme těšit i na rozšířenou paletu modernch technologií. K dispozici bude například s předními LED světlomety a zadními LED svítilnami. Její brzké odhalení se dalo čekat, neboť se začaly množit případy zachycení jen minimálně maskované Fabie při testování v běžném provozu.

Nová Škoda Fabia, zdroj: Škoda auto

Nová Škoda Fabia, zdroj: Škoda auto

Ústředními motivy aktuální modernizace modelu Škoda Fabia jsou podle automobilky právě svěží designové prvky a moderní technologie. Nově tvarovaná příď s LED světlomety dodává vozu výraznější vzhled. Nová Škoda Fabia kromě toho nabízí i nová ‚Simply Clever‘ řešení.

Úspěšný malý vůz má ve výrobním programu české automobilky klíčovou pozici. Od roku 1999 byly na celém světě prodány více než čtyři miliony vozů Fabií. Jen její třetí generaci si za své přibližovadlo dosud zvolilo více než 500 000 zákazníků.

Zdroj: Škoda auto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close