Německému Auto Bildu v dlouhodobém testu učaroval Hyundai Tucson

Dlouhodobé testy jsou zřejmě jedním z mála způsobů, jak se zájemci o nový vůz, kteří jej hodlají používat dlouhou dobu, mohou vyhnout spálení z jeho nespolehlivosti. Právě oni často naráží na spoustu protichůdných informacích o korejských značkách. Podle jedněch jsou Hyundai i Kia poruchové plečky, jiní na jejich spolehlivost nedají dopustit. Do té druhé kategorie můžeme nyní zařadit i redaktory německého Auto Bildu, kteří Hyundai Tucson prověřili během 100 000 km dlouhého testu.

V Nošovicích vyráběné kompaktní SUV podle Němců dokazuje, že pětiletá tovární záruka bez omezení kilometrů není pouze marketingovým tahem. Dosažené hodnocení vyjádřené známkou 1- je 3. nejlepším výsledkem mezi všemi testovanými SUV.

Hyundai Tucson, foto: Hyundai

Hyundai Tucson, foto: Hyundai

Testeři si pochvalovali tichý a živý naftový pohon i jeho solidní spotřebu. Jako vysoce nadprůměrné v mezích daného segmentu označili celkové pohodlí posádky a zpracování interiéru. Ten ani po sto tisících ujetých kilometrech údajně nenesl známky opotřebení. Během testu se navíc novináři nesetkali s vážnějšími technickými problémy. Objevilo se pouze několik drobností, které vyřešili bezplatně v servisu v rámci záruky.

Celý text článku naleznete na webu autobild.de.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close