Nejsilnější zážehová Dacia Duster Techroad (TCe 150) v testu (od Flaxhax)

Existují tuctová auta, kolem kterých je takový cvrkot, až přestávají tuctově vypadat. Jedním z nich je Dacia Duster. Levné a praktické SUV, jehož druhá generace jen pomalu ztrácí nádech novinky, se stalo nejen v Čechách modlou.

A není se moc co divit. Zvenku vypadá parádně a nebýt znaku Dacie na masce, těžko by šlo uvěřit, že jde o vůz cílený na cenu. Dojem tedy dělá perfektní.

Dacia Duster, foto: Dacia

Dacia Duster, foto: Dacia

Po usednutí do interiéru sice přijde vystřízlivění kvůli levnějším řešením a materiálům, ale zvyknout si se na to dá a vše plní svůj úkol přesně tak, jak se od podobného vozu očekává. Nakonec určitá humpoláckost k SUV, které se nebojí drsnějšího zacházení, patří.

Rumunská automobilka navíc svůj nejzajímavější model nedávno ještě zatraktivnila. Dacia Duster dostala nové zážehové jednotky s vylepšenou hospodárností i chodem a pracovalo se i na stylu. Proto se v ceníku objevila edice Techroad. Stylové doplňky dělají z drsňáka šviháka, který možná stále nezakryje svůj plebejský původ, ale šťávu má.

No a jak se novinky na autě podepsaly? To zjišťovali tvůrci nizozemského youtube kanálu Flaxhax. Podívejte se, jak se jim Dacia Duster 150 TCe ve výbavě Techroad na silnici líbila.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close