Nechte si seřídit Vaše kola pomocí 3D geometrie kol!

Dobře seřízená geometrie kol je něco, na co spousta řidičů zapomíná. Přesto je dobré ji provádět minimálně jednou ročně! Zařiďte, aby Vaše geometrie kol byla naprosto přesná díky 3D geometrii kol, technologii, která je v současné době považována za nejpřesnější způsob měření geometrie kol!

Nezapomínejte měřit Vaše kola

Špatná geometrie kol nemusí být na první pohled poznatelná, ale může se výrazně projevit na kvalitě Vaší jízdy nebo rychlosti opotřebení pneumatik. Proto je důležité nechat geometrii kol změřit pravidelně alespoň jednou ročně. Stejně tak ji ale může rozhodit i malá havárie, najetí do hlubokého výmolu, nebo náraz na obrubník. Je tedy nutné ji také nechat zkontrolovat kdykoliv, když se něco stane. Ušetříte si tak pozdějších starostí a také to tak bude pro jistotu bezpečnější. Stejně tak je dobré nechat změřit geometrii Vašich kol, pokud Vám přijde, že se pneumatiky neopotřebovávají rovnoměrně a úměrně, nebo když při jízdě volant nebo celý vůz táhne na stranu.

Čeho kontrolou docílíte?

Díky správně seřízené geometrii kol je Vaše jízda bezpečnější, ale také jsou díky ní méně namáhány pneumatiky, podvozek a další mechanické části vozu. Zároveň docílíte nižší spotřeby paliva, což se s dnešními cenami vyplatí. Jízda také bude pohodlnější.

Jak funguje 3D geometrie kol?

3D geometrie kol je nejpřesnější metoda měření geometrie kol. Vyškolený technik pomocí nejmodernější technologie od značky John Beam provádí měření s využitím čtveřice kamer s vysokým rozlišením, na které je namířen laser. Ten pomocí měřicích terčů přesně změří polohu kol a zjistí tak aktuální a přesný stav geometrie Vašeho vozu. Technik poté následně pomocí databáze zařídí, aby bylo vše seřízeno přesně tak, jak má.

Přijeďte si nechat zkontrolovat geometrii kol Vašeho vozu pomocí naší moderní 3D geometrie kol do našeho autoservisu Motogart v Praze 10.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close