Nákupní centrum Olympia oživí Autosalon Plzeň

Největší přehlídka nových automobilů v západních Čechách proběhne letos opět v nákupním centru Olympia na jižním okraji Plzně. Na jejím webu se dokonce můžete dočíst, že jde o největší výstavu aut v Česku. No, uvidíme mezi 18. a 20. květnem…

Jisté je, že tradiční nepříjemnost v podobě víkendových nákupů se v tento termín pro nás – motoristické nadšence změní v radost. Doslova přemlouvat k návštěvě Olympie by měli své ženy ti muži, kteří plánují v brzké době nákup nového auta a s výběrem si zatím bezvýsledně lámou hlavu. Tolik nových aut na jednom místě v tomto regionu opravdu jinde neuvidí. O exponáty na výstavě se totiž postará hned devatenáct firem působících v regionu. Těšit se můžete na více než dvacítku značek a 120 aktuálních modelů. Možnost usednutí za volant je samozřejmou, někteří vystavující dokonce nabídnou i možnost testovací jízdy. Letos navíc pořadatelé kladou důraz na jeden z hlavních trendů v současné dopravě – vozidla na alternativní paliva a pohony.

Autosalon Plzeň, zdroj: autosalon-plzen.cz

Autosalon Plzeň, zdroj: autosalon-plzen.cz

Ke každému festivalu ale patří také doprovodný program. Autosalon Plzeň nebude výjimkou.Andělská hlídka přímo na místě zkontroluje povinnou výbavu ve vašem autě, ti odvážnější se budou moci projet umělým terénem v rámci off-road parkuru a připravena budou také driftovací vozítka a motokáry. Tyto kratochvíle vyváží Tým BESIP, který bude mít připraveny nejen zajímavé soutěže a hry pro děti.

Autosalon Plzeň můžete navštívit v pátek 18. května od 11 do 18 hodin, v sobotu 19. května od 9 do 18 hodin a v neděli 20. května od 9 do 17 hodin.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close