V Mototechně je možné si před koupí vůz na měsíc pronajmout

Po pilotním provozu v Praze Mototechna rozšiřuje na všechny své pobočky službu Try & Buy, která zájemcům umožní pronajmout si zánovní vůz až na jeden měsíc. Pokud se poté zákazník rozhodne vůz koupit, cena pronájmu se odečte z jeho pořizovací hodnoty, v opačném případě jej bez dalších závazků vrátí.

Pronájem vozu před koupí ušetří spoustu vrásek novým majitelům. Měsíc užívání odhalí případné nedostatky ve výbavě, prostoru či dynamice vozu. I když to u zánovních vozů nebývá běžné, zákazník má také jistotu, že vůz nemá nějaké skryté technické vady.

Škoda Fabia Combi, zdroj: Škoda-auto

Škoda Fabia Combi, zdroj: Škoda-auto

Službu začala firma testovat na pražské pobočce v prosinci 2017 a prakticky od začátku sbírá veskrze pozitivní reakce. „Zákazníkům hlavně odpadá stres ze situace, že po určité době zjistí nějakou nevyhovující vlastnost vozu. Typicky jde o vnitřní uspořádání nebo velikost,“ popisuje Stanislav Gálik. Podle něj se pro koupi vozu nakonec rozhodlo 80% zákazníků, kteří během testování od loňského prosince na pronájem vozu před koupí vyzkoušeli.

Zájem o zánovní vozy však stoupá v celé republice a Mototechna nyní tuto službu nabízí ve všech regionech. Jen tato firma přitom za první letošní půlrok prodala více než 5500 zánovních vozů a potvrzuje tak nárůst zájmu zákazníků o tento segment. Vozy v záruce, s malým kilometrovým nájezdem a o poznání levnější než nově jsou pro určitou klientelu velkým tahákem.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close