Mitsubishi otevírá showroom v Jihlavě

Nový dealer automobilů značky Mitsubishi otevře brány svého autosalonu v Jihlavě. Japonská značka tak zvyšuje svou sílu v tomto regionu. Právě na Vysočině by mohla bodovat například i modelem Space Star, který se nedávno objevil v tuzemském portfoliu. Na rozdíl od módních SUV, které tvoří jádro nabídky, je malý Space Star určený pro ty, kteří hledají malé ale praktické vozidlo, které svou jednoduchostí vytváří předpoklad k dlouhodobému bezproblémovému provozu.

První zvědavci i zákazníci se na vozy ze země vycházejícího slunce mohou do Znojemské ulice přijít podívat v pondělí 15. října. Půjde o jediný autorizovaný autosalon Mitsubishi v Jihlavě. Přímo v kraji Vysočina mu však konkurence chybět nebude. Pokračovatele ikonického Lanceru totiž lze zakoupit i ve Žďáru nad Sázavou a Třebíči.

Nové dealerství Mitsubishi v Jihlavě

Nové dealerství Mitsubishi v Jihlavě, foto: M Motors CZ

“Filosofie značky Mitsubishi je jednoduchá a efektivní. Nabízíme každému našemu zákazníkovi výjimečnou kvalitu výrobků a služeb ideálně v místě jeho bydliště. Náš osobní přístup je právě to, čím se odlišujeme od našich konkurentů“, komentuje otevření nového autosalonu Kamil Šilhavý, generální ředitel M Motors CZ. „Výběru nových partnerů vždy věnujeme velké úsilí a věříme, že právě společnost AC-ROZKOŠ, s.r.o. se stane tím nejlepším reprezentantem značky Mitsubishi v Jihlavě a okolí. Důležitá je pro nás jejich dlouholetá zkušenost s prodejem automobilů a také znalost celého svěřeného regionu“, doplňuje Kamil Šilhavý.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close