Mitsubishi nově nabízí službu renovace filtru DPF pro starší vozy

Oficiální zastoupení Mitsubishi rozšiřuje nabídku pro majitele starších vozů této japonské značky. Kromě již existujících věrnostních programů BONUS+ a BUDGET PROGRAM nyní nabízí také možnost RENOVACE FILTRU DPF.

„Chceme se chovat zodpovědně a namísto častého nelegálního odstraňování DPF nabízíme řešení. Šli jsme našim zákazníkům naproti s cenou oprav drahé technologie a umíme filtr komplexně vyčistit a repasovat, pokud je vložka filtru tepelně nebo mechanicky poškozena, umíme ji nahradit při zachování původních vlastností. To všechno za vynikající ceny“, říká Robin Babický, technický ředitel M Motors CZ.

Mitsubishi ASX, foto: Mitsubishi

Mitsubishi ASX, foto: Mitsubishi

Při provozu vozu se může stát, že z nějaké příčiny dojde k zanesení DPF sazemi nebo popelem a DPF nelze vyčistit běžnou regenerací při provozu vozu ani manuálně spuštěnou regenerací pomocí diagnostiky Mitsubishi. Dále může dojít až k prasknutí keramické vložky DPF nebo jinému tepelnému/mechanickému poškození, které má za následek, že spaliny a saze DPF obtékají a DPF pak přestává plnit svojí funkci.

Takový vůz má zvýšenou kouřivost a saze se dostávají do ovzduší a poškozují naše společné životní prostředí. Zmíněné závady je možné řešit výměnou DPF za nový díl nebo využít levnějšího způsobu renovace/opravy DPF.

RENOVACE FILTRU DPF zahrnuje

• Vizuální kontrolu zejména části výfuku za filtrem, kde je možné už pohledem odhalit, zda filtr není prasklý. Pokud je keramická vložka poškozená, je nahrazena novou
• Kontrolu průtoku vzduchu přes filtr a zanesení hodnot do protokolu
• Rozřezání obalu filtru a kontrolu keramické vložky + kontrolu katalyzátoru (pokud je součástí filtru)
• Zvážení a zanesení do protokolu
• Vypalování v peci, kde shoří saze
• Zvážení, stanovení hmotnosti sazí
• Čištění vložky mokrou cestou – ručně s důrazem na stejnoměrné a kompletní vyčištění
• Pomalé vysoušení v peci
• Zvážení a stanovení hmotnosti vyčištěného popela
• Svaření a kontrola průtoku vzduchu po vyčištění

Cena renovace může být až na úrovni 30% nového DPF.

„Nabídka je k dispozici u všech autorizovaných dealerů Mitsubishi“, dodává Robin Babický.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Miloš Jiránek napsal:

    Zdravím ,mohu vás požádat o kontakt ,potřeboval by jsem renovaci čištění DPF filtru u Mitsubishi ASX rok výroby 2012 .Prosím vás o kontakt na 723414649 Jiranek Miloš,Pavlikov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close