Land Rover zve na testovací dny

Když prodáváte exkluzivní zboží, musíte být schopni o jeho kvalitách přesvědčit veřejnost. I pokud se jmenujete Land Rover, musíte se stále snažit. A tak i české zastoupení této značky pořádá testovací dny v rámci ABOVE & BEYOND TOUR 2019 na exkluzivních polygonech v několika českých městech.

Dvě středy a jedno úterý jsou připraveny pro tu pravou divočinu ve strojích značky, která svou kvalitu dokázala nejen na slavné Camel Trophy. 13. dubna se pojede v Mostě, o 14 dní později v Kopřivnici a poslední dubnový den v Brně.

foto: Land Rover

foto: Land Rover

Na účastníky bude čekat padesátka vozů, o nichž se před usednutím za volant dozvědí vše podstatné. K programu patří i kurz jízdy v terénu, testy výkonnosti na asfaltu a to nejzajímavější – volná vyjížďka zvoleným modelem. Na akci bude k dispozici kompletní portfolio značek Jaguar a Land Rover, včetně modelů Range Rover Sport nebo Velar a Discovery. Ten sama automobilka prezentuje jako nejuniverzálnější Land Rover všech dob.

Takže hurá na polygon? No, jeden háček to přece jen má. Všechny termíny pro tento rok jsou už bohužel nekompromisně zaplněny. Ale nepropadejte panice! Tahle akce určitě proběhne i za rok. Takže řádně sledujte web českého zastoupení Land Roveru.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close