Lak jako zrcadlo aneb vyplatí se leštička?

Každý motorista jistě sní o tom, že lak jeho vozu bude po celou dobu používání vypadat přesně tak, jako při výjezdu z výrobní linky. Jeho pravidelné leštění u specializovaných firem však může dost lézt do peněz a často výsledky ani nejsou takové, jaké bychom chtěli. Řešením tak může být rozšíření nářadí ve vaší garáži o kvalitní leštičku na auta, se kterou pravidelné leštění hravě zvládnete sami.

Leštička se opravdu vyplatí

Leštičky na auta se v domácích dílnách a garážích těší stále větší oblibě a vůbec se není čemu divit. Díky tomuto šikovnému nástroji můžete běžné leštění provádět v pohodlí vlastního domova a udržovat tak lak i světla svého automobilu v té nejlepší možné kondici. 

Dnešní trh nabízí široké množství leštiček s různými vlastnostmi, avšak absolutně nejvyhledávanějším domácím řešením jsou leštičky orbitální. Tyto leštičky se od těch rotačních odlišují tím, že se nejen točí, ale také přidávají pohyb do strany – takzvaný výkmit. Díky tomu se lak méně zahřívá a snižuje se tak riziko jeho poškození. Rotační leštičky jsou naproti tomu o něco efektivnější, účinnější a nejrychlejší při leštění škrábanců, jejich použití však již vyžaduje zkušenosti. 

Nepodceňujte ani autokosmetiku

Stejně důležitý jako výběr správné leštičky je také výběr autokosmetiky. My vám s klidným srdcem můžeme doporučit autokosmetiku značky Auto Finesse, v jejímž sortimentu naleznete vše potřebné pro dokonalé vyleštění i následné ošetřování karoserie. Vybrat si tak můžete například z celé řady:

  • Vosků,
  • Leštěnek,
  • Oživovačů plastů,
  • Čističů kol,
  • Čističů laku,
  • A dalších prostředků pro péči o exteriér i interiér vozu. 

Hledáte-li opravdu kvalitní kosmetiku zaručující perfektní vyleštění i ochranu laku, bude britská značka Auto Finesse pro vás tím absolutně nejlepším řešením.

Zdroj obrázku: Have a nice day Photo / Shutterstock.com

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close