Kia zlevňuje crossover Stonic

S blížící se zimou se české zastoupení korejské automobilky Kia snaží zatraktivnit svou nabídku. Týká se to i nejmenšího crossoveru Stonic. Auto postavené na základech modelu Rio nyní pořídíte se zvýhodněním až 55 tisíc korun.

Celá tato částka je rozdělena celkem do tří bonusů. Akční sleva nyní činí celých 25 tisíc korun. Dalších dvacet tisíc z ceníkové ceny škrtne ten, kdo u dealera nechá své staré auto na protiúčet. Pokud navíc využije financování Kia Select, bude mu základní cena vozu stanovena o další desítku Palackých níže. Na celých 55 tisíc korun zvýhodnění tedy nedosáhnou zdaleka všichni zájemci.

Kia Stonic, foto: Kia

Kia Stonic, foto: Kia

Malé auto plné stylu, které z oproti usedlému Riu nabízí vyšší posed a o ždibínek lepší praktičnost, tak nyní pořídíte již od 339 980,- Kč. To ve variantě Comfort s živelnou ale přece jen slabší dvanáctistovkou pod kapotou. Za čtrnáctistovku se připlácí dvacet tisíc, za automat k ní dalších třicet. Litrový přeplňovaný tříválec je možné pořídit až ve vyšším výbavovém stupni Exclusive. Oproti čtrnáctistovce je o třicet tisíc dražší a za sedmistupňovou dvouspojkovou převodovku se připlácí dalších 40 tisíc.

Vrcholem je pak varianta Premium. Nejsilnější jednotka s automatickou dvouspojkovou převodovkou vyjde v této výbavě na necelých 505 tisíc korun. Jestli je to mnoho za městský automobil, to si musí každý v hlavě srovnat sám.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close