Kam s plechovým miláčkem, když letíte na dovolenou?

My autíčkáři jen neradi vyrážíme na dovolenou jinak než vlastním vozem. Občas to ale jinak nelze. Na Baleáry, Kanárské ostrovy nebo do Thajska to prostě autem není dobrý nápad. Výchozí bod je ovšem v takovém případě jasný – Letiště Václava Havla na pražské Ruzyni. Pokud ale nebydlíte v Praze, můžete mít problém se sem dostat. Vlastní auto se tak znovu dostává do hry.

Jistě, veřejná doprava nebo taxi mohou být také řešením problému. Jenže ne každému se chce trávit cestou sem zbytečně čas navíc, mačkat se v autobuse obtěžkaní zavazadly nebo platit nehoráznou sumu za odvoz taxikáři. Kdyby tak existovalo parkoviště u letiště Praha, kde by se dalo vlastní auto nechat před odletem na dovolenou a odkud si jej vyzvednete po příletu… A víte co? Ono vážně existuje! A ne jedno!

Sehnat parkování u letiště nemusí být snadné.

Sehnat parkování u letiště nemusí být snadné.

Chcete je znát všechny? Použijte vyhledávač a zadejte do něj heslo parkování letiště Praha. Uvidíte hned, že odpověď na poptávku těch, kteří vyráží letecky pryč, prostě existuje. Jen si samozřejmě něco připlatíte. I v tomto případě však můžete ušetřit či zbytečně přeplatit. Nejlepší sazby nabízí společnost, jejíž parkoviště čítá asi dvě stě míst a jedno z nich si můžete pohodlně zarezervovat přes internet. Nestane se vám tak, že byste přijeli na místo a nebylo kam vůz odstavit. Bát se nemusíte ani toho, že byste auto po návratu nenašli nebo našli vykradené. Zmíněné parkoviště je vybavené kamerovým systémem a dobře osvětlené. Sem si zloději netroufnou. A ještě jedna výhoda: Z parkoviště se nějak musíte dostat až k letišti. Pěšky je to přece jen štreka. Provozovatel tohoto parkoviště váš zdarma odveze až před letištní budovu! Cena takového parkování se všemi přidruženými službami nemusí být vůbec vysoká. Za týden můžete zaplatit třeba jen 800 korun.

Letiště Praha

Letiště Praha

A co že je to za parkoviště, kde zaparkujete nejen za rozumnou, ale i za nejnižší cenu v okolí Ruzyně? Přece TopParking.cz. Rezervujte si nejlevnější parkování u Letiště Václava Havla v Praze.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close