Hyundai i30 kombi All inclusive – nejlépe vybavený rodinný vůz za půl milionu

Sháníte rodinné auto, máte rozpočet půl milionu a chcete solidní vůz s co nejbohatší výbavou? Těžko teď na trhu najdete lepší nabídku než Hyundai i30 kombi All inclusive.

Úplné all inclusive za své peníze skoro dostanete. Bez pár korun kulatou částku zaplatíte za kombík poháněný velmi slušnou, byť ne zrovna nejúspornější přeplňovanou čtrnáctistovkou T-GDI. Že nejde o žádné holátko poznáte už zvenku. Třicítka stojí na sedmnáctipalcových kolech a vážné jí to sluší, jak jen to tomuhle jinak v zásadě obyčejnému autu slušet může. Vzhled podtrhují i přední BI-LED světlomety. Ty však oceníte až při samotném provozu.

Hyundai i30 kombi, foto: Hyundai

Hyundai i30 kombi, foto: Hyundai

A to platí i o výbavě na palubě. Vyhřívaná přední sedadla i volant, parkovací kamera, senzory vpředu a vzadu, tempomat, automatické přepínání dálkových světel… To jsou asi hlavní prvky, které umožní komfortní fungování, zejména řidiči. Osvětlení vnějších klik a nástupního prostoru je pak už jen třešinkou na dortu.

Co je důležitější u rodinného vozu, to je bezpečnost. Kromě tradiční sady pomocníků při jízdě a vzduchových pytlů umí Hyundai i30 All inclusive i řidiči pomoci, aby je nepotřeboval. Upozorní například na auta v mrtvém úhlu a samo zastaví před překážkou.

Pokud hledáte bohatě vybavený rodinný vůz za slušné peníze, neměla by vám tahle možnost ujít. Budete se jen muset smířit s klišé, která Hyundai zejména u nás provází, i faktem, že kupujete výběhový předfaceliftový model. Jinak ale tomuhle autu není moc co vytknout.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close