Hyundai chystá své nejmenší SUV Venue

Při pohledu na Suzuki Jimny si musí řada výrobců pokládat otázku, zda jejich nejmenší SUV a crossovery nejsou zbytečně velké a do portfolia by se jim nehodilo něco ještě menšího. U Hyundai odpověděli kývnutím a už za týden v New Yorku představí model, který bude ještě menší než Kona. 

Hyundai Venue, foto: Hyundai

Hyundai Venue, foto: Hyundai

V tuto chvíli Korejci uvolnili prvních několik skic. Z nich je patrné, že půjde o opravdového prcka, kterému nebude chybět šmrnc a styl. Nevybočí přitom z designového směřování ostatních modelu značky a nebude ani tak avantgardní jako vzpomínaná Kona. Jisti si můžeme být i automatickou převodovkou, ale kdo by za oceánem čekal manuál, že?

Hyundai Venue, foto: Hyundai

Hyundai Venue, foto: Hyundai

Slova jako styl, móda, víkendová zábava, konektivita, bezpečnost a praktičnost pocházejí přímo z oficiální tiskové zprávy. Kdo by tam však chtěl hledat nějaká čísla a přesné údaje, bude zklamán. Jediný se týká termínu premiéry – 17. dubna v 10.45 místního času. Živý přenos přitom poběží na https://www.hyundaiusa.com/. Smutné však je i to, že zatím nevíme, jestli se novinka podívá i na náš trh. Zdálo by se však absurdní nepokusit se nasytit Evropany lačnící po SUV a crossoverech všech možných i nemožných velikostí.

Hyundai Venue, foto: Hyundai

Hyundai Venue, foto: Hyundai

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close