Francouzi ukázali nový Renault Kangoo Z.E. Concept

Pamatujete ještě na roztomilou dodávečku z konce devadesátých let? Právě ona spolu s Citroënem Berlingo zažehla v našem chalupářském národě jiskru pro segment na pomezí osobních a užitkových vozů. Novinka od PSA již delší dobu stojí v autosalonech, Renault se ji teprve chystá vypustit do světa, a to hned v elektrickém provedení.

Tomu se není co divit, neboť právě tato značka má s elektromobilitou v sériovém provedení snad nejvíce zkušeností. Její bezemisní dodávky znají nejen ve velkoměstech v zemi galského kouhouta a malé Zoé platí za jeden z nejdostupnějších elektromobilů současnosti.

Renault Kangoo Z.E. Concept, zdroj: Renault

Renault Kangoo Z.E. Concept, zdroj: Renault

Renault Kangoo Z.E. Concept rozhodně nezapře svůj status vize, byť s poměrně reálnými konturami. Futuristický design sice stále jednoznačně patří k tomuto modelu, spousta decentních linií z LED světel rámující tradiční tvary Renaultu ale vypadají velmi futuristicky. Šmrnc tomuhle autu rozhodně nechybí, stejně jako outdoorový look, kterým se prezentují i jeho současní soupeři z dílen PSA. Oproti současnému modelu nebe a dudy.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close