Dunlop uvedl nové celoroční pneumatiky. Měly by se vyrovnat průměrným sezónním

Poslední testy prokázaly, že celoroční pneumatiky sice stále nedosahují kvality těch sezónních, ale ty prémiové se kvalitou vyrovnají těm průměrným zimním nebo letním. Trh je nyní bohatší o další takový výrobek. Dunlop doplňuje portfolio o nově na trh uváděné pneumatiky Dunlop Sport All Season. První celoroční pneumatiky značky jsou uzpůsobeny pro provoz v širokém teplotním rozmezí a nabízejí výjimečné brzdné vlastnosti na mokré a kluzké vozovce.

Dunlop Sport All Season byly navrženy tak, aby nabídly prémiovou výkonnostpodnebí s mírnými zimami,” řekl Mike Rytokoski, marketingový ředitel společnosti Goodyear, „S certifikací sněhové vločky ve skalním masivu se Sport All Season dokážou vyrovnat s jakýmikoli povětrnostními podmínkami suchem, mokrem i sněhem,” dodává.

Dunlop Sport All Season, foto: Dunlop

Dunlop Sport All Season, foto: Dunlop

Díky konstrukci s tvarovými zámky pneumatiky nabízejí výjimečnou ovladatelnost na suchém povrchu. Kombinace silných podkladových pláten a pevné svrchní vrstvy podporuje sportovní jízdu v zatáčkách tím, že vozu dodává lepší stabilitu.

Běhounaqua-eject“ vytlačuje vodu a podává silný brzdný výkon na mokrém povrchu; jeho vysoceobjemové podélné dezénové drážky a radiální záběrové hrany zajišťují důkladnější styk s vozovkou tím, že urychlují odvod vody ze stopy.

Dunlop Sport All Season jsou také opatřeny směsí, která se přizpůsobuje jakémukoli počasí a je zárukou optimální výkonnosti za jakýchkoli teplot a povětrnostních podmínek. Multifunkční polymerová směs dopomáhá k tomu, aby si pryž udržela pružnost v širokém rozmezí teplot.

Dunlop je hrdý na to, že vstupuje na trh celoročních pneumatik s produktem přizpůsobeným potřebám spotřebitelů, kteří si stále častěji pořizují celoroční pneumatiky a očekávají, že budou skvěle fungovat za sucha i za mokra,” uzavřel Mike Rytokoski.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close