Dacia Techroad – více stylu i pro budgetovou značku

I my středoevropané neustále bohatneme. Někomu se to může nelíbit či nezdát, ale statistiky hovoří jasně. A řešení automobilek nakonec také. I ti zákazníci, kteří chtějí kompromisní nové auto za kompromisní cenu totiž stále ochotněji připlácí za dávku stylu. Rumunská Dacia na tyto požadavky reaguje novou limitovanou edicí Techroad.Ta se nyní objeví v cenících modelů Duster, Logan i všech, kteří se honosí přídomkem Stepway, tedy Logan MCV, Sandero, Dokker a Lodgy. Edice Techroad je spojena se dvěma novými barvami lakování – červenou Fusion a šedou Highland. Červená se přitom objeví na karoserii, zpětných zrcátkách a prazích a několika místech v inteiéru – na panelech dveří, okrajích výdechů ventilace i koberečcích. Uživatelé vozu tak vždy budou vědět, že sedí v trochu lepší Dacii.

Rodina Dacia Techroad, foto: Renault

Rodina Dacia Techroad, foto: Renault

Edice Dacia Techroad je také synonymem bohaté výbavy. V autě vždy najdete parkovací kameru s couvacími senzory a automatickou klimatizaci. Dacia Duster v tomto provedení se navíc honosí i bezklíčkovým odemykáním, monitorováním slepého úhlu nebo novým multimediálním systémem s navigací, který je kompatibilní se systémy Apple CarPlay a Android Auto.

A Duster dostává i novinku pod kapotu, neboť se do jeho útrob stěhuje i nová zážehová jednotka 1.3 TCe. Tento agregát bude dostupný ve výkonových specifikacích 130 a 150 koní, vždy osazený filtrem pevných částic. Koncern si od nového motoru slibuje nejen splnění stále přísnějších emisních norem, ale i větší hospodárnost a spolehlivost.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close