Chcete novou Kiu ihned? Zakupte si skladový vůz a na nic nečekejte!

Rádi byste měli novou Kiu, ale nechcete čekat, než Vám ji výrobce dodá? Potřebujete auto ihned a nemůžete si ani dovolit čekat? Vozy skladem a předváděcí vozy KIA jsou řešení, jak mít nové nebo zánovní auto ihned a bez zdlouhavého čekání.

Ihned? Ihned!

Největší výhoda skladových vozů je rozhodně to, že auto můžete mít ihned. Zaplatíte a můžete odjet. Nemusíte čekat, než se Vaše vysněná Kia vyrobí a než se k Vám dopraví. Pokud Kiu potřebujete nebo chcete ihned, skladové a předváděcí vozy jsou tak tou pravou volbou pro Vás. Můžete mít svůj vysněný vůz ještě dnes!

Vyberte si ze spousty vozů

Možná se bojíte, že pokud si budete vybírat z vozů na skladě, vlastně si ani nebudete moci vybrat. Je pravda, že výběr skladových a předváděcích vozů je menší, než je od výrobce, ale i tak si můžete vybrat ze spousty vozů jako Kia Ceed, Kia Ceed SW, Kia Niro, Kia ProCeed, Kia Rio, Kia Sportage, Kia Stonic nebo Kia Xceed. 

Proč zrovna Auto Jeremiášova?

Jsme autorizovaný prodejce vozů Kia. Proto se nemusíte bát, že od nás zakoupíte jakési auto pochybného původu. Všechny naše auta jsou ve špičkovém stavu s minimem najetých kilometrů. Nabízíme také auta značek Mazda, Mitsubishi a Nissan. Ve vámi vybraném voze si můžete zamluvit zkušební jízdu, abyste si vůz dostatečně vyzkoušeli a měli tak naprostou jistotu, do čeho jdete. Navíc nabízíme služby autoservisu. Můžete k nám tak později své auto dovézt na přezutí pneumatik nebo na opravy. Náš vyškolený personál Vám rád pomůže se vším, od výběru auta, až po jeho opravy. Také prodáváme náhradní díly, pneumatiky a příslušenství, proto u nás najdete vše pod jednou střechou. Navštivte nás tak na naší prodejně na adrese Praha 5, v ulici Jeremiášova 2599/1a. Rádi Vám poradíme a pomůžeme a můžete tak odjet ve Vaší nové Kie ještě dnes!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close