Cebia nabízí novou službu. Může zjistit cenu i vašeho auta

Společnost Cebia spustila novou službu, díky které lidé zjistí aktuální tržní cenu vozidla. Tuto službu poskytuje prostřednictvím své nové mobilní aplikace Carolina. Pro přesnou identifikaci vozidla podle VIN a pro následné stanovení obvyklé ceny na trhu využívá svůj systém CebiCat GT. Tento systém dosud využívali jen firemní partneři společnosti Cebia. Jen za loňský rok pomocí systému CebiCat GT společnost identifikovala a ocenila 5,8 milionu vozidel. Cebia se tak stala největším poskytovatelem online identifikace a ocenění vozidel ve střední Evropě.

Opel Astra caravan (H), foto: Matthias93, zdroj: Wikimedia commons

Opel Astra caravan (H), foto: Matthias93, zdroj: Wikimedia commons

Carolina je mobilní aplikace, jejímž cílem je sloužit motoristům během celého životního cyklu jejich auta. Její klíčovou funkcionalitou je oceňování vozidel, což lidem pomáhá poznat, zda auto, které chtějí koupit, není předražené a aby to, které chtějí prodat, neprodali pod tržní cenou. V případě, že již auto vlastní, pomáhá lépe plánovat, kdy ho vyměnit za novější, neboť každý měsíc zobrazí jeho aktuální tržní cenu s předpokládaným vývojem až na tři roky.

Aplikace zjistí aktuální tržní cenu auta během několika sekund, případně i kolik stálo jako nové. V rámci procesu oceňování auta prohledá tisíce inzerátů z největších českých i zahraničních portálů a vyhledá pro kupujícího či prodávajícího inzeráty srovnatelných aut, jako je oceňované a zobrazí je uživateli. Ten okamžitě zjistí, za jakou cenu by měl auto prodat nebo koupit a nemusí zdlouhavě procházet inzertní portály. Navíc dostane k dispozici aktuální inzeráty srovnatelných aut. K tomu si každý uživatel může nechat zdarma prověřit historii jednoho vybraného vozu v systému AUTOTRACER.

Mobilní aplikace Carolina pomáhá řidičům také šetřit čas a peníze spojené s provozem a údržbou jejich vozidla například tím, že obsahuje promyšlený systém upozornění důležitých termínů, jako je STK, výměna lékárničky, životnost pneumatik, platba pojistného, výměna řidičského průkazu a řada dalších. Každý uživatel se navíc může vložit i vlastní upozornění, například na povinnou lékařskou prohlídku apod. Díky Carolině mají uživatelé k dispozici praktické rady a informace k provozu nejen v ČR, ale také v zahraničí. S Carolinou tak na svých cestách vždy vědí, kde je nejbližší čerpací stanice či servis, jaké jsou maximální povolené rychlosti či případný limit na alkohol.

Krátce po uvedení Caroliny na trh si ji stáhlo do svých mobilních zařízení přes 11 tisíc motoristů a denně přibývají stovky dalších. Aplikace Carolina je poskytována zdarma. Více informací a možnost stažení Caroliny pro Android i iOS lze nalézt na www.carolina.cz.

zdroj: Cebia (tisková zpráva)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close