Co by neměl žádný motorkář postrádat?

V poslední době si motorky kupuje čím dál víc lidí. Mnoho lidí touží po koníčku, o který se mohou starat. Bohužel to není levná záležitost. Každý potencionální zákazník si musí uvědomit, že koupí motorky to jenom začíná. Je třeba, abyste si následně koupili potřebné vybavení a oblečení, bez kterého na motorku usednout nelze. Co by tedy neměl žádný motorkář postrádat?

Každý, kdo touží po motorce, si nejdříve vybírá samotnou motorku. Mezi nejpopulárnější značky se řadí Yamaha, která nabízí nejen kvalitní motorky, ale i kvalitní oblečení a vybavení. V Moravskoslezském kraji najdeme dokonce autorizovaného prodejce značky Yamaha. Jedná se o firmu Motopark, která kromě e-shopu má i kamennou prodejnu, kde vám poradí a kde si můžete vše potřebné vyzkoušet. V prodejně či v e-shopu firmy Motopark naleznete vše, co potřebujete. Otázkou však je, co potřebujete.

Kůže nebo textil?

Nejhorší je nakupování oblečení. Oblečení na motorku by mělo být kvalitní, přesto pohodlné a mělo by dlouho vydržet. Není to levná záležitost, nikdo si nechce kupovat kombinézu či bundu každý rok. Pokud toužíte po kvalitním oblečení, které dlouho vydrží, měli byste si zakoupit kožené oblečení na motorku, jež je sice o něco dražší než textilní, ale je skutečně kvalitnější. Bohužel je méně pohodlné.

Textilní oblečení je zase pohodlné a levnější, ale nevydrží moc dlouho. Jakému oblečení dáte přednost?

Chrániče pro naše bezpečí

Samozřejmě je třeba, abyste si zakoupili chrániče. Bez nich na motorku nesedejte. Patří k nim přilba, chrániče páteře, hrudníku, chrániče ramen či loktů. Je jich mnoho, ale jen tak při pádu zůstanete ochráněni.

Rukavice, boty a jiné vybavení

Rukavice a boty patří k základní výbavě každého motorkáře. K jinému vybavení patří hlavně plachta na motorku, která ochrání motorku před nepřízní počasí, a samozřejmě i kufřík, který využijí hlavně ti, co jezdí na vícedenní vyjížďky.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close