BESIP myslí na motorkáře . Otevře pro ně motokemp s Lukášem Peškem

Motorkáři, byť se tak často nechovají, jsou v provozu jednou z nejohroženějších skupiny. BESIP myslí i na ně a v rámci osvěty spolupracuje s člověkem, který toho má milovníkům jedné stopy hodně co dát. Motocyklisté se tak mohou těšit na motokemp s Lukášem Peškem. Téměř posezónní akce bude zaměřena i na rizika, která přináší motocyklistům podzimní období. Motoškola je určena všem motorkářům a odehraje se 11. října na polygonu v Mostě.

Na kolik taková legrace vyjde? Cena vás mile překvapí.  Je totiž zcela zdarma. Celodenní kurz provede účastníky několika stanovišti, kde si nacvičí správné brzdění, průjezdy pomalými zatáčkami, průjezdy rychlými zatáčkami, vyhýbací manévry, práci s tělem a pohledem do zatáček, a to vše pod odborným dohledem a za osobní účasti Lukáše Peška. Cyhbět nebudou ani přednášky o správném vybavení pro jízdu motocyklu a třeba také o tom, jak vybrat správné pneumatiky, nebo jak správně poskytnout první pomoc.

Lukáš Pešek, zdroj: Wikimedia commons

Lukáš Pešek, zdroj: Wikimedia commons

To zní jako velmi zajímavě, že? Dokonce tak zajímavě, že pořadatelé očekávají poptávku větší, než jakou dokáží uspokojit. Vzhledem k omezenému počtu účastníků je nutné zaregistrovat se prostřednictvím webového formuláře https://www.pesek52.com/prihlaseni/. Počet míst je omezen na 100 osob. Pro ty, kteří nestihnou tento podzimní termín, jedna pozitivní informace: Na jaře příštího roku v rámci kampaně „LIMIT“ plánujeme další kemp.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close