Automobilová obsese? Ne, to je detailing…

Málokdo z nás jezdí rád špinavým autem. Matka příroda (někdy s pomocí stavitelů či údržbářů pozemních komunikací) nás zkouší a tahá z kapes nemalé částky vynaložené na udržování pěkného vzhledu auta. Pokud však pro vás mytí auta znamená houbu, šampon, wapku a možná nějaký ten vosk, budete asi s otevřenou pusou sledovat, co se to děje na sdíleném videu. Máte-li ještě v živé paměti vaši poslední návštěvu kartáčové myčky, raději rychle z této stránky zmizte a tvařte se, že jste sem nikdy omylem neklikli.

Auto lze mýt různými způsoby...

Auto lze mýt různými způsoby…

Tvůrci kanálu AutoGlanz totiž v sedmnácti minutách shrnují “15 kroků k detailingu pro začátečníky”. Jestli jste se dosud s termínem detailing nesetkali, asi budete dlouho kroutit hlavou, jací maniaci mezi námi žijí. Máte-li zároveň dojem, že jste automobilovými fanoušky, musí se vás zmocnit pocit méněcennosti.

Detailing, to je totiž šílenství. To extrémně pečlivě, zdlouhavě a sofistikovaně umyjete auto, abyste zbytek víkendu strávili se štětečkem v ruce nebo připékajíc to či ono leštidlo k laku. Možná si budete muset vzít i dovolenou z práce. Nevěříte? Podívejte se…

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close