Autem roku 2018 ve zpětném zrcátku se stává…

Celý rok 2018 se probíráme auty a v jeho poslední den vyhlašujeme to, které se na trhu objevilo nově a nejvíce nás oslovilo. Výběr byl letos vážně těžký. Kia Ceed se velmi povedla, oslovilo nás i nové Suzuki Jimny i Toyota Rav4. Na vrcholu našeho žebříčku si však místo našlo jiné SUV, nám nepoměrně bližší. Dámy a pánové, autem roku 2018 ve zpětném zrcátku se stává Dacia Duster!

Nová Dacia Duster, foto: Dacia

Nová Dacia Duster, foto: Dacia

Proč právě ona? V době, kdy jsou auta stále více o stylu, pozlátku, nových technických vychytávkách a zvyšující se ceně přišla nová generace, která se jasně hlásí k té první, ale zároveň je ve všem lepší. Technicky jde o bytelný kousek techniky, v němž můžete v závislosti na výbavovém stupni najít buď jen to nejnutnější nebo vše, co byste mohli chtít, aby vás v kompaktu hýčkalo. Lepší materiály, serióznější jízdní projev, více komfortu a za skoro stejnou cenu.

Dacia Duster, foto: Dacia

Dacia Duster, foto: Dacia

Rumuni navíc velmi dobře vědí, co ve své vlajkové lodi mají. Už první novinářské prezentace ukázaly, že Dacia Duster se terénu nebojí. To se o spoustě vyměklých rádobySUV a crossoverů na trhu říci nedá. Autu to navíc také velmi sluší. Jeho vrozenou muskulaturu doplňují nově velmi zajímavé detaily. To platí například o koncových světlech nebo v interiéru o některých částech palubní desky. A že na palubě najdete i řadu levných řešení? Celá Dacia je levné řešení. A je to tak dobře. Není pro každého, ale tam, kde vítězí rozum, má své místo. A my letos rozumem vybírali.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close