AMPER Motion 2016 – největší přehlídka elektromobility v ČR již za týden.

Elektromobilita a veletrh AMPER patří k sobě. Od úterý 15. do pátku 18. 3. si na Výstavišti v Brně můžete v rámci jeho AMPER Motion prohlédnout a otestovat jízdní vlastnosti nejnovějších plně elektrických, či hybridních vozů značek BMW, Kia, Nissan, Peugeot, Škoda, Tesla, Toyota, Lexus a Volkswagen.

Budete se moci projet elektrobusem EKOVA, novou éru městské mobility představí elektrokoloběžky E-TWOW a rychlé a inovativní vozíky motocyklového závodníka, držitele světového rekordu a průkopníka české účasti na Dakarské Rallye Ivo Kaštana Rid-e. Neproletíte se s ním, ale uvidíte plnohodnotné elektrické letadlo Phoenix. Poznáte nejmodernější infrastrukturní zařízení, zjistíte jak rozsáhlé je pokrytí dobíjecími stanicemi a jakými aplikacemi s nimi bezpečně komunikovat.

AMPER Motion 2016

AMPER Motion 2016

Premiérově budou na veletrhu i americké plně elektrické motocykly Zero FX. Poprvé se na veletrhu v ČR představí také automobil Fisker Karma, který získal mj. ocenění pořadu Top Gear. Více informací o AMPER Motion najdete na http://www.amper.cz/program/amper-motion.html.

AMPER Motion je významným doprovodným programem veletrhu AMPER, se zaměřením na dynamicky se rozvíjející oblast elektromobility. Pro návštěvníky i vystavovatele velice atraktivní přehlídka elektromobilů, automobilů s hybridním pohonem a nejmodernějších infrastrukturních zařízení pro elektromobily se uskuteční na připravovaném veletrhu AMPER již popáté. Koncentrován bude zejména na venkovní ploše Výstaviště Brno v bezprostřední blízkosti haly F. A jaké exponáty jsou přihlášeny? Zde je jejich abecední seznam:

BMW i3

BMW i8

EKOVA Electric 12

E-TWOV koloběžky

FIDO ELECTRO

Fisker Karma

KIA SOUL EV

Lexus NX300h

LUKA EV

Nissan e-NV200

Nissan LEAF

Peugeot 106

Peugeot iOn

Phoenix letadlo

POLYFAZER

Renault Zoe

Rid-e rychlé vozíky

S-BAT

Škoda Citigo

Tesla S

Tesla S P85Plus

Tesla S85D

Toyota Prius

Toyota RAV4 Hybrid

VW e-Golf

VW e-Up!

VW Passat GTE

ZERO FX – motocykly

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close