Alfa Romeo přichází s nabídkou operativního leasingu pro model Giulia

Model financování automobilové mobility formou operativního leasingu se u nás začíná solidně zabydlovat. Soudě podle rozšiřující se nabídky na trhu je o něj zájem a i automobilky jej vnímají výhodně. Nyní přichází Alfa Romeo s operativním leasingem pro sportovně laděný sedan střední třídy Giulia.

Alfa Romeo Giulia, zdroj: Alfa Romeo

Alfa Romeo Giulia, zdroj: Alfa Romeo

Aktuálně si jej můžete “vypůjčit” ve dvou verzích, vždy s naftovým motorem o objemu 2,2 litru a výkonu 180 koní. Za Alfu Romeo Giulia s šestistupňovým manuálem zaplatíte 13 333,- Kč měsíčně, s automatickou převodovkou  o další tisícikorunu více. To vše ve výbavě Super. Hodnota takového vozu činí 969 000,- Kč, resp. 1 029 000,- Kč. S doplňkovou výbavou ještě o téměř 150, resp. 200 tisíc korun více. Uvedené ceny tedy platí při nájmu na 24 měsíců a s ročním limitem 20 000 najetých kilometrů. V případě jinak nastavené smlouvy se mohou samozřejmě lišit.

Cena operativního leasingu se vzhledem k hodnotě vozu a očekávanému propadu jeho ceny jeví jako velmi rozumná. Vždyť za podobně velký Superb ve výbavě Style se slabším dvoulitrovým TDI a převodovkou DSG dáte bez koruny 12 tisíc korun každý měsíc. A jeho ceníková cena je nyní 836 900,- Kč.

Alfa Romeo Giulia, zdroj: Alfa Romeo

Alfa Romeo Giulia, zdroj: Alfa Romeo

Co se výbavy týče, stupeň Super obsahuje například sedmnáctipalcová litá kola, aktivní protikolizní systém, automatickou klimatizaci, multimediální systém se 6,5 palcovou obrazovkou, dešťový senzor, přední mlhovky, elektricky ovládaná okna, start/stop systém nebo tempomat. Z doplňkové výbavy můžeme zmínit například pádla řazení pod volantem, paket Sport plus (pro verzi s automatem), který vozu přidá na agresivitě vzhledu nebo Business plus usnadňující především parkování.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Open

 

Close